Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Mobile Application Developer

ikona Dodano: 19.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie wysokiej jakości kodu źródłowego do tworzenia kompletnych aplikacji
  • Wykonywanie testów jednostkowych, testów integracyjnych i testów niefunkcjonalnych przed wydaniem aplikacji
  • Naprawianie defektów i błędów w istniejącym kodzie, ścisła współpraca z zespołami wsparcia aplikacji
  • Ocena istniejących rozwiązań w celu przebudowy, aktualizacji lub dodania nowych funkcji
  • Analiza wymagań i ich przełożenie na funkcje aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu natywnym (Java for Android, Kotlin)
  • Doświadczenie w rozwoju React Native (Redux, JavaScript / Typescript)
  • Znajomość wzorców projektowania i architektury mobilnej oraz dobrych/czystych praktyk programistycznych
  • Znajomość dobrych praktyk testowania jednostkowego i testów integracyjnych
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
  • Możliwość pracy samodzielnej, jak również w zespole wielofunkcyjnym
  • Znajomość Git

O nas

MarketLab to firma tworząca innowacyjne technologie w obszarze handlu. Z naszych rozwiązań korzystają najwięksi: Carrefour, Jeronimo Martins, Żabka, Eurocash czy Orlen. Nasza firma dynamicznie się rozwija dlatego szukamy osób, które nas w tym wesprą. Doceniamy kandydatów z wizją, którzy chcą mieć własny wkład w rozwój firmy, w efekcie czego też rozwijać się zawodowo.

Klauzula informacyjna więcej
Mobile Application Developer
ikonaOlsztyn
MarketLAB Sp. z o.o.