Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodszy Specjalista ds. Techniki Produkcji

Dodano: 15.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i stała aktualizacja dokumentacji technologicznej w obszarze produkcji lakierniczo – drukarskiej oraz produkcji wieczek, w tym dokumentacji nadzorowanej w ramach ISO
  • Uczestnictwo w audytach ISO/BRC w zakresie technologii produkcji
  • Koordynacja przeprowadzanych prób technologicznych nowych materiałów i wyrobów gotowych
  • Wsparcie projektów inwestycyjnych, wykonywanie analiz i kalkulacji, przygotowanie dokumentów OT dla nowych środków trwałych
  • Uczestnictwo w projektach/warsztatach globalnych/regionalnych związanych z obszarem techniki produkcji
  • Zdobywanie i poszerzanie wiedzy w zakresie technologii produkcji wieczek metalowych Twist Off w celu budowania wiedzy eksperckiej koniecznej na stanowisku Specjalisty Techniki Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunkowe, inżynieria materiałowa
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale operacyjnym/ zakładzie produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, obsługa programów typu AutoCad będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Rynkowe wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dopłaty do urlopu
  • dofinansowane posiłki
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA

Informujemy, że administratorem danych jest SILGAN WHITE CAP z siedzibą w Niepołomice, ul. Grabska 9 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.