BPO NETWORK Sp. z o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy, natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży oprogramowania
Piaseczno

Obowiązki
·        Zaznajomienie się z programem i licencjonowaniem, które firma sprzedaje
·        Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
·        Zdalna obsługa klienta, który kupił już oprogramowanie firmy
·        Oferowanie klientom oprogramowania

Wymagania
·        Mile widziane doświadczenie w sprzedaży zdalnej lub pokrewnej
·        Wykształcenie lub hobby z zakresu nauk o Ziemi
·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego
·        Znajomość programów MS Office, w tym Excel
·        Znajomość CRM
·        Chęć zaznajomienia się z oprogramowaniem, które firma sprzedaje
·        Wysoka kultura osobista
·        Umiejętność budowania i rozwijania kontaktów z ludźmi
·        Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania
·        Własny komputer i słuchawki
·        Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
·        Chęć rozwoju, otwartość na naukę nowych rzeczy

Oferujemy
·        Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące, potem na stałe
·        Nauka oprogramowania i licencjonowania programów oferowanych przez firmę
·        Dostęp do pakietu Enel-Med.
·        Dostęp do Kafeteria Benefit
·        Stałe godziny pracy
·        Miła atmosfera w pracy
·        Możliwość rozwoju
·        Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności
·        Szkolenie z RODO

                                          Infolinia w sprawie ofert pracy:

                                               Ilona Kawiecka: 48798951967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O
WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Piaseczno