W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Usług Wspólnych dla naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie w księgowości:

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Katowice

Opis stanowiska:

forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową od zaraz do 31.03.2020r., w pełnym wymiarze czasu pracy, z możliwością przejęcia przez Pracodawcę.
ilość etatów: 2

  • Księgowanie faktur przychodowych i kosztowych.
  • Dekretowanie faktur.
  • Aktualizacja bazy kontrahentów.
  • Pozostałe czynności księgowe związane z obsługiwanym obszarem.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, wyższe ekonomiczne będzie stanowiło dodatkowy atut -* mile widziani kandydaci również ostatniego roku studiów lub absolwenci ekonomicznych kierunków szkół średnich.*
  • Mile widziana znajomość przepisów podatkowych oraz ordynacji podatkowej.
  • Doświadczenie w pracy w księgowości stanowi dodatkowy atut.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność.
  • Obsługa SAP mile wdziana.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną nowych wyzwań pracę w prężnie działającej na rynku polskim spółce z branży energetycznej,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna, dodatkowe świadczenia,
  • dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się rożnego rodzaju szkolenia, kursy oraz inne ważne i ciekawe informacje pozwalające na bieżąco podnosić kwalifikacje zawodowe.
  • godziny pracy 07:00 do 15:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Katowice

JOBS.PL S.A.