Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

ikona Gniezno
ikona Dodano:13.07.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Twój zakres obowiązków

  • Proces kontroli jakości w obszarze wyrobu gotowego oraz przyjmowania surowców (FQC, PQC, IQC),
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej,
  • Badanie właściwości fizykochemicznych kleju termotopliwego (lepkość , punkt topnienia),
  • Nadzór i opieka nad sprzętem laboratoryjnym (terminowe wykonywanie wzorcowań),
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • Tworzenie CoA gotowych produktów, przygotowywanie dokumentacji produktowej (specyfikacje, certyfikaty),
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości
  • produktów,
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym i wzorcowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane
  • Dobra znajomość technik laboratoryjnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy (systematyczność i dokładność),
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Otwartość na nowe technologie,
  • Mile widziana: Znajomość zagadnień z obszaru tworzyw sztucznych,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokiej dynamice rozwoju
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w programie doskonalenia języka angielskiego
  • Dodatkowe bonusy finansowe za pomysły ulepszania działania firmy
  • Pracę w młodym , ambitnym i życzliwym zespole
  • Kartę MultiActive po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Lunch
  • Wszystkich kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

O nas

Grupa Tex Year jest liderem sprzedaży sztyftów na całym świecie i największym producentem i eksporterem klejów topliwych na Tajwanie. Rozprowadzamy kleje do ponad 90 krajów na całym świecie.

Spółka na Tajwanie została założona w roku 1976 roku i od ponad 4 dekad zdobywa coraz to nowsze doświadczenie w produkcji klejów , mając swoje zakłady produkcyjne i centra badawczo-rozwojowe na Tajwanie, w Kantonie, Wuxi, Jiangsu, Szanghaju, Wietnamie, Indiach, Hongkongu oraz w Gnieźnie .

Klauzula informacyjna więcej
Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
ikonaGniezno
Tex Year Europe Sp. z o.o.