Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

ikona Dodano: 18.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, itp.)
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla pracowników etatowych, tymczasowych,
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń i innych niezbędnych dokumentów wynikających z zatrudnienia.

Nasze wymagania

  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia
  • Znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych i podatkowych
  • Dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego i programu Płatnik
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Sumienność, skrupulatność

Mile widziane

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę i partnerską kulturę firmy opartą na wsparciu i dzieleniu się wiedzą
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy z zakresu prawa pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej grupy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Klauzula informacyjna więcej
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
ikonaCzęstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.