AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa. Naszym Kandydatom pomagamy znaleźć oferty dopasowane do ich doświadczenia i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta w branży opakowań, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Projektant z Corel Draw

Poznań
MPC/11/218/NN

Obowiązki

- wykonanie projektu z uwzględnieniem wymiarów produktu
- odbieranie produktu z maszyny i kontrola wykonania

Wymagania

- znajomość programu do wykonywania grafiki użytkowej, szczególnie programu Corel Draw
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
- mile widziane kursy/szkoły w kierunku programów projektowych

Oferujemy

- umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
- możliwość rozwoju poprzez pracę w programach do obróbki graficznej
- pracę w przyjemnym zespole
- pracę od poniedziałku do piątku w trybie 2-zmianowym 6-14 i 14-22
- weekendy bezwarunkowo wolne
- smaczne kanapki rano :)

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Poznań

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.