Grupa kapitałowa Progresto ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Młodszy Operator Produkcji
Tczew
Nr ref.: MOP/04/M

Obowiązki

·          pełna obsługa linii produkcyjnej połączona z wytworzeniem finalnego produktu,
·          montaż aluminiowych szaf bazowych,
·          obsługa nitownicy automatycznej,
·          dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych,

Wymagania

·          zdolności manualne,
·          brak przeciwwskazań do pracy zmianowej,
·          brak przeciwwskazań do pracy stojącej
·          dokładność,

Oferujemy

·         UMOWĘ O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z KLIENTEM
·          pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej
·          możliwość udziału w interesujących projektach o zasięgu międzynarodowym
·          liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy
·          stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki – dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
·          gabinet medyczny na terenie zakładu - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
·          bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni 24h/dobę na terenie zakładu
·          pracę w komfortowych warunkach w klimatyzowanej hali
·          pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszamy do kontaktu:
Mail    Aplikuj
Tel      58 535 20 59 lub 601963293
Adres Tczew  ul.Armii Krajowej 20

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacjach.”

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Tczew

Grupa Progres Sp. z o.o.