BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.

Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca Zdalna/Cała Polska

Młodszy analityk z językiem angielskim z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakopane
ANG/2018/03/12

Obowiązki

·        Monitoring forów internetowych,
·       Wyszukiwanie informacji w języku angielskim (np. na Linkedin) i wprowadzanie tych informacji w języku angielskim do arkusza Excel.

Wymagania

·        Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·        Wykształcenie min. średnie,
·        Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie,
·        Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel + mile widziana znajomość Outlooka)
·        Umiejętność szybkiego wyszukiwania danych,
·        Zdolność logicznego myślenia, elokwencja oraz samodzielność,
·        Odpowiedzialność, sumienność, łatwość pracy pod presją czasu,
·        Komputer i stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Oferujemy

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
·        08:00-15:00 lub 09:00-16:00,
·        Okres próbny 1 m-c,
·        Pracę w zgranym zespole,
·        Miłą atmosferę w pracy,
·        Możliwość rozwoju,
·        Pracę zdalną.

Znajomość języka angielskiego będzie weryfikowana.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Zakopane

BPO NETWORK Sp. z o.o.