Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodszy Administrator Systemowy

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

SoftNet to istniejący od 30 lat dostawca systemów i usług dla bankowości, obecny w ponad 130 bankach w Polsce. To wyzwania intelektualne, to świetny start zawodowy, możliwość ciągłego rozwoju, to realny wpływ na tworzone rozwiązania.

Młodszy Administrator Systemowy
Kraków

Twoje obowiązki

  • Administracja powierzonymi systemami teleinformatycznymi i informatycznymi,
  • Administracja powierzonymi urządzeniami sieciowymi,
  • Monitorowanie i wykrywanie nieprawidłowości mających wpływ na ciągłość działania i bezpieczeństwo,
  • Opracowywanie nowych rozwiązań mających na celu usprawniania oraz automatyzację pracy,
  • Dokumentowanie wykonywanej pracy i tworzenie dokumentacji technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux stopniu podstawowym
  • Umiejętność pisania prostych skryptów w Bashu, Perlu lub Pythonie
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim
  • Sumienność, pracowitość, dokładność i komunikatywność oraz otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Co jest u Ciebie mile widziane
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych
  • Znajomość Git, GitLab, Ansible, YAML
  • Znajomość WMware
  • Znajomość urządzeń sieciowych Cisco
  • Umiejętność administrowania usługami: WWW, SMTP, FTP lub DNS
  • Znajomość narzędzi i aplikacji do monitoringu
  • Prometheus, Alertmanager

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Pełną wyzwań pracę w firmie, która jest w czołówce dostawców systemów i usług bankowych w Polsce
  • Pracę w nowoczesnym, nowo wybudowanym biurowcu w dobrej lokalizacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii rynku IT
  • Implementację rozwiązań wspierających pracę systemów bankowych

Benefity jakie oferujemy

  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Eventy i spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe zajęcia sportowe
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."