Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodsza/y Księgowa/y

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie faktur do obiegu elektronicznego- uzupełnianie danych,
  • ewidencja wyciągów bankowych w PLN i EUR w systemie FK,
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • księgowanie dokumentów zakupu,
  • wprowadzanie przelewów do systemów bankowych (opcjonalnie),
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • dobra znajomość obsługi komputera (w tym aplikacje MS Office),
  • dokładność, systematyczność, niezawodność, realizowanie zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem.

To oferujemy

  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań.

CRIST S.A.

CRIST S.A. jest jedną z największych firm w branży stoczniowej. W ostatnich latach spółka z powodzeniem realizuje kolejne, coraz bardziej zaawansowane technologicznie projekty, przez co jest stawiana na równi z najlepszymi stoczniami w Europie. Dzięki międzynarodowej współpracy ze stoczniami oraz armatorami, spółka doskonale orientuje się w potrzebach rynku, stąd jej wyraźny zwrot w kierunku technologii off-shore, która na dzień dzisiejszy jest domeną firmy. CRIST jest połączeniem wieloletniego doświadczenia, kunsztu inżynierskiego oraz innowacyjności – poczynając od produkcji aż po kadrę menedżerską.

Klauzula informacyjna więcej
Młodsza/y Księgowa/y
ikonaGdynia
Crist S.A.