Do nowo budowanego Zakładu Produkcji Przetwórczej

w Tomaszowie Mazowieckim, poszukujemy Kandydatów

 na stanowisko:

Mistrz Wydziału Przetwórstwa

Tomaszów Mazowiecki

Obowiązki

  • Prace przy wdrożeniu, uruchomieniu i prowadzeniu procesów przy produkcji garmażeryjnej - linia panierowania

  • Nadzór i koordynacja pracy zespołu na podległym obszarze,

  • Utrzymywanie wymaganego standardu jakości na każdym etapie procesu  produkcji,

  • Kontrola nad zużyciem surowców , materiałów pomocniczych oraz sprawnością urządzeń,

  • Realizacja działań poprawiających bezpieczeństwo, przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego,

  • Uczestnictwo w audytach, kontrolach,

  • Tworzenie raportów  dotyczących wyników produkcyjnych  jakościowych i ilościowych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane : technologia żywności, zarządzanie i  inżynieria produkcji

  • Doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność analitycznego myślenia , podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • Dobra organizacja czasu pracy własnego oraz podległo zespołu pracowników,

  • Zaangażowanie  a także odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Biegła  znajomość obsługi komputera oraz pakietu  MS Office,

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy,

  • Rozwój własnych kompetencji, wzbogacanie doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia i doświadczenie .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).