Praca Menedżer kategorii (Catman)

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
10000 - 14000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Dla naszego klienta poszukujemy Menedżer kategorii, osoby odpowiedzialnej za opracowywanie strategii rozwojowej oraz zarządzanie konkretną grupą produktów i zespołu pracowników,  o wysoko rozwiniętych cechach interpersonalnych, analitycznym myśleniu oraz wysoko rozwiniętych umiejętnościach negocjacyjnych

Menedżer kategorii (Catman)
Olsztyn

Obowiązki

- Planowanie i wprowadzanie strategii zakupowych, oszczędności dla odpowiedniego segmentu
- Przygotowywanie długo- i krótkoterminowych strategii rozwoju
- Budowanie relacji i negocjowanie warunków współpracy z obecnymi oraz nowymi dostawcami materiałów technicznych oraz podwykonawcami usług
- Kierowanie oraz udział w projektach w formie “procurement business partner”,
- Koordynowanie prac zespołu projektowego oraz współpraca z innymi
obszarami (marketing i sprzedaż)
- Monitorowanie rynku i udział w audytach dostawców oraz śledzenie trendów w branży Facility Management,
- Prowadzenie działań optymalizujących i oszczędnościowych.
- Wdrażanie planów promocyjnych
- Prowadzenie wymaganej dokumentacji
- Kierowanie podległymi pracownikami

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zakupami w kategoriach takich jak konstrukcje stalowe, materiały budowlane, materiały elektryczne/ energetyczne oraz usługi budowlane,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Wyższe wykształcenie, (kierunek techniczny będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2/ C1,
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • Biegła obsługa komputera.

Oferujemy

- Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
- Możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego,
- Pakiet benefitów,
- Praca w miłej atmosferze,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Olsztyn
Itzu Jobs Polska sp zoo