Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. to największa w Europie Środkowo-Wschodniej i najnowocześniejsza fabryka domów mobilnych i modułowych. Dysponujemy również własną fabryką mebli.

W związku z intensywnym rozwojem i poszerzaniem działalności o sprzedaż i dystrybucję mebli do  salonów i sklepów meblowych, poszukujemy pracowników do działu sprzedaży mebli.

Menedżer do spraw sprzedaży mebli

Darłowo

Opis stanowiska

* Bieżąca współpraca z salonami meblowymi,
* Przygotowywanie dokumentacji ofertowej, pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy,
* Obsługa administracyjna sprzedaży, negocjacje z kontrahentami,
* Kompleksowa obsługa sprzedaży internetowej mebli,
* Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie z przyjętymi standardami,
* Przygotowanie ofert i materiałów handlowych i ich dystrybucja,
* Współpraca z innymi wydziałami firmy,
* Aktualizacja baz danych,

* Udział w targach i wystawach branżowych,

Wymagania

* Doświadczenie w obsłudze klienta,
* Doskonała organizacja pracy i samodzielność,
* Otwartość na nową wiedzę i skuteczność jej wykorzystania,
* Nastawienie na osiągniecie celu sprzedażowego
* Zdolność budowania długotrwałych relacji z klientami i współpracownikami,

* Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w sprzedaży mebli lub innych artykułów wyposażenia wnętrz,

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + prowizje),
* Szkolenia wewnętrzne, wsparcie doświadczonej kadry managerskiej w okresie wdrożenia,
* Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
* Możliwość rozwoju zawodowego, awansu, zdobycia nowych doświadczeń,

* Możliwość zakwaterowania

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Darłowo

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.