Katharina Swierkot

acrobat GmbH
Personaldienstleistungen
Auf dem Heideckle 2
78713 Schramberg
Niemcy

0049 74 22 27 00 7-0

www.acrobat-praca.pl

"Pobierz naszą aplikację pracy acrobat Job-App! Aktualne oferty na Twoim smartfonie!"

www.acrobat-personal.de

Mechatronik (k/m) Niemcy D
Karlsruhe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawy, montaz i konserwacja Maszyn produkcyjnych
  • protokolizacja pisemna

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego
  • wykształcenie jako Mechatronik albo Elektronik do urzadzen i maszyn produkcyjnych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomosc podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • przygotowanie do pracy zmianowej (3-zmiany)
  • dokładność
  •  Prawo jazdy kat. B i własny samochód w celu dojazdu do miejsca pracy

Twoje korzyści w skrócie:

  • Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów
  • Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP (w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,23 € do 20,23 € na godzinę)
  • Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę
  • Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
  • Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.
  • Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.
  • Praca w okolicach Karlsruhe,Achern, Offenburg,Lahr, Schrambeg, Emmedingen (Schwarzwald)

Zainteresowaliśmy Ciebie?
To już dzisiaj przyszli nam swoje CV w Formacie PDF z dopiskiem " Mechatronik"

Prosimy o zrozumienie, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)".

Breslauer62

Acrobat Personaldienstleistungen GmbH - Achern. Jak w krótkich słowach zawrzeć wszystkie wrażenia jakie mam po roku współpracy z tą agencją?Jestem w Niemczech prawie trzy lata,pracowałem w kilku miejscach zatrudniany przez polskie i niemieckie agencje pośrednictwa z różnym skutkiem,często negatywnym kiedy np. skierowano mnie do pracy niezgodnie z kwalifikacjami i po 2 dniach albo po tygodniu musiałem wracać do kraju.Własnie ponad rok temu gdy szukałem pracy zadzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani Katarzyna z ofertą pracy ale odmówiłem - oferta była z Badenii\daleko,1000 km do domu\a ja właśnie otrzymałem nowej pracy w Hesji.Jak się szybko okazało - kolejna pomyłka,ale nie chciałem już kolejny raz wracać i zadzwoniłem do Pani Katarzyny ze swoim problemem.Chociaż byłem przekonany,że nic z tego nie wyjdzie.Jakie było moje zaskoczenie,że pół godziny po moim telefonie miałem decyzję iż mam jak najszybciej stawić się w Achern,a praca i mieszkanie są załatwione.Jestem tu już rok i naprawdę nie rozumiem tych negatywnych opinii powyżej.Umowę mam jasno sformułowaną,co dwa miesiące podwyżka przez 9 miesięcy\aktualna stawka nawet wyższa niż wynikająca z umowy\.Zarabiam przy gwarantowanych 152 godzinach miesięcznie - około 2300\ostatnia wypłata\euro netto minus 325 euro za mieszkanie,co uważam za przyzwoitą płacę jak na warunki płacowe w Niemczech dla Polaków\,a muszę napisać,że pracowałem już za 1400 euro i za miejsce w 2-osobowym pokoju płaciłem 375 euro.Teraz mieszkamy w dwie osoby w 3-pokojowym mieszkaniu.Pracuję zgodnie z kwalifikacjami w przyjaznej firmie.Jeśli mam jakiś problem zawsze mogę zwrócić się do biura Acrobat.Kiedy mój samochód miał awarię - zorganizowali mi dojazd do pracy na czas naprawy.Owszem,były drobne problemy na początku naszej współpracy z różnych powodów.Większość wynikała jednak albo z mojej nieperfekcyjnej znajomości języka,albo z niedokładnej znajomości przepisów.Mam nadzieję pracować tu jeszcze przez kilka lat do emerytury.Szczerze tą firmę polecam.

Elektriker

Witam, Jestem ponad 3 miesiące w DE, jest to moja pierwsza agencja i póki co jestem zadowolony. Wypłaty wpływają na czas i wszystko się zgadza. Nawet jak niemiecki urząd podatkowy zmienił mi klasę podatkową z powodu przeprowadzki to firma dała mi znać i pomogła (wypełnienie odp.formularza) powrócić do korzystniejszej trójki. Polecam dla szukających stałego miejsca pracy i ładnych krajobrazów -Schwarzwald. Zlecają też na swój koszt badania lekarskie i są skorzy do pomocy w we wszelkich formalnościach. Pozdrawiam

MOMO

TO TEZ NIE TAKIE DUZE PIENIADZE BEZ NADGODZIN TO A MIESZKANIE ODLICZYC TO 300E SIE PRZEJJE NO ZOSTANIE 1130E PRZEJAZD DO POLSKI J APLACILEM MNA MAZURY 380ZL W JEDNA STRONE I TYLE SAMO POWROT 180E WYCHODZI TO ZOSTANIE 950E TO JAKIES OK 5TYS NA POLSKIE TO JESZCZE MNIE ZOSTAWALO 600 DO 700E MIESIECZNIE WIEC TO TROCHE ZA MALO ZJECHALEM PO NOWYM ROKU BEDE SZUKAL BARDZIEJ PLATNEJ PRACY JAK RZAD POLSKI CZEGOS NIE ZMIENI A SIE ZANOSI JAK KTO PRZEKROCZY 7700E ROCZNIE ROZLICZENIE PODATKU W NIEMCZECH TEZ BEDZIE I W POLSCE OD KIEDY TA USTAWA WEJDZIE JESZCZE W NECIE NIE PISZA TO MA OBOWIAZYWAC POLAKW PRACUJACYCH W NIEMCZECH ANGLI DANII ORAZ W NORWEGI CIEKAWIE SIE ZACZYNA OT SZUKAJA 500 PLUS KOSZTEM PPOLAKOW Z ZAGRANICY JA OBECNIE PRACUJE NA NIEMIECKIEJ UMOWIE Z AGENCJ DALI MNIE 9,88E BRUTTO 200EDIETY ORAZ 152 GODZINY MIESIECZNIE MOZNA SOBIE WYLICZYC ILE ZOSTAJE MALOOOOO