EBCC- - lider komponentów bezpieczeństwa w motoryzacji.

Produkujemy komponenty bezpieczeństwa dla samochodów Alfa Romeo, Audi, BMW, Ford, Peugeot, Porsche, Skoda, Seat, Toyota, Volkswagen.

CHCEMY PRACOWAĆ Z TOBĄ – DAŁĄCZ DO NAS!

W związku z rozwojem organizacji zatrudnimy:

Mechaników w dziale Utrzymania Ruchu
Wrocław
ME/7/2017

Obowiązki:

  • Znajomość i przestrzeganie opisów procesów i instrukcji wykonawczych obowiązujących w realizowanych procesach
  • Przestrzeganie terminów stosowania narzędzi kontrolno - pomiarowych wg statusu oznaczonego na narzędziu lub metryce
  • Korygowanie procesu lub w przypadku niemożności zgłaszanie odchyleń przełożonemu
  • Naprawa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziałach produkcyjnych z zakresu  mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Wykonywanie innych prac z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki na podstawie polecenia pisemnego (Zadania do Wykonania)  lub polecenia ustnego
  • Udział w zleconych przez przełożonego konserwacjach zapobiegawczych i prognozowanych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania i rozumienia schematów z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

Mile widziane:

  • uprawnienia spawalnicze
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność pracy na maszynach konwencjonalnych tj. tokarka, frezarka, szlifierka magnesowa itp.

Oferujemy:

• trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

• atrakcyjny pakiet socjalny, opiekę medyczną, kartę MultiSport
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
• możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
• otwarte i przyjazne środowisko pracy

Kontakt: Dział Personalny Wrocław, ul. Bystrzycka 89,
telefon : + 48 534 766 425

e-mail: Aplikuj

Miejsce pracy: Wrocław; praca na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

pracownik

Firma jak każda inna.

Lakiernik lakierni imienia Piotra F.

Ale tu giną te wpisy, ale zasrane to forum i jak ktoś napisał kasuj, kasuj, liż anusa szefowi, władcy swemu! Dokładnie!

Przyszły pracownik

Seba R -staram się tam o pracę możesz napisać co kontkretnie jest chore w tej firmie? Co tam jest takiego strasznego? Bo nie wiem w takim razie czy iść na rozmowę? No chyba są jakieś pozytywy tej firmy skoro ciągle tam pracujecie?