Praca MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy prężnie działającą firmą w branży grzewczej, budowlanej oraz kolejowej. W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Starachowice

Starachowice

Obowiązki

  • rozpoznawanie rodzaju awarii maszyn;
  • naprawa maszyn produkcyjnych;
  • utrzymanie systematycznej pracy linii i urządzeń produkcyjnych;
  • kontrola pracy maszyn produkcyjnych;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (poparte kilkuletnią praktyką);
  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu budowy maszyn, pneumatyki i hydrauliki oraz biegła znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność identyfikacji i usuwania usterek;
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność oraz dyspozycyjność;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • dokładność, rzetelność, sumienność;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • stabilność zatrudnienia;
  • motywacyjny system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;
  • miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

Serdecznie zapraszamy do kontaktu... Przesłania CV... Umówienia się na rozmowę rekrutacyjną.

Z poważaniem
Zespół HR ENVO