Praca MECHANIK-ŚLUSARZ do gospodarstwa ogrodniczego w Niemczech

Dodano: 18.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
9 - 10 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Praca całoroczna w gospodarstwie ogrodniczym

MECHANIK-ŚLUSARZ do gospodarstwa ogrodniczego w Niemczech
Mönchengladbach

Obowiązki

  • naprawa samochodów firmowych na terenie gospodarstwa
  • spawanie,cięcie,montaż elementów metalowych na gospodarstwie
  • dbanie o park maszynowy na gospodarstwie
  • konserwacja i przegldy maszyn
  • uczciwość ,pracowitość

Wymagania

  • bdb doświadczenie w naprawie samochodów
  • doświadczenie w spawaniu i montażu elementów metalowych na gospodarstwie
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • stałą pracę
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • zarobki 9-10 euro netto/godzinę
  • wypłata bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego
  • 9-10 godzin pracy/dzień
  • zakwaterowanie darmowe

  • Kraj-Niemcy-Monchengladbach
  • T.+48502288623
  • www.jobmariopol.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychprzez administratora danych Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL z siedzibą w 23-100 Bychawa Zaraszów 70A, NIP:7131455845, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Agencja Pośrednictwa Pracy JOBMARIOPOL Mariusz Kusy