Niemiecka firma z ponad 13-letnim doświadczeniem Mod Personaldienstleistungen GmbH &Co. KG. zatrudni pracowników na stanowisko:

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Mechanik przemysłowy
Babenhausen

Obowiązki

  • prowadzenie bezpośredniej eksploatacji przydzielonych maszyn w sposób zapewniający realizację planowanej produkcji w zakresie ilości, jakości i przede wszystkim bezpieczeństwa
  • wykonywanie ustawień i napraw w parku maszynowym
  • przygotowanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn przy współudziale Działu Utrzymania Ruchu
  • zapewnienie sprawności maszyn, ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w pracy)
  • doświadczenie zawodowego
  • prawo jazdy i samochód (mile widziany)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • organizujemy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • premie świąteczne i urlopowe
  • dodatki za przepracowane nadgodziny i święta
  • płatny urlop wypoczynkowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Babenhausen

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG