Praca mechanik maszyn rolniczych

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat

NIEMIECKA FIRMA BADER KARA POSZUKUJE CHETNEJ OSOBY DO PRACY NA STANOWISKO

mechanik maszyn rolniczych
Chemnitz

Obowiązki
-serwisowanie  i naprawa maszyn rolniczych

Wymagania
-doswiadczenie na w/w stanowisku
-j.niemiecki w stopniu kounikatywnym
-prawo jazdy Kat.B,C
-wlasny samochod

Oferujemy
-niemiecka umowe o prace
-po okresie probnym mozliwosc zatrudnienia bezposrednio u pracodawcy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-organizacje zakwaterowania

Dodatkowych informacji mozna zasiegnac pod nr tel 502 926 124   lub 512 624 989
i 0049 176 164 990 27

PN-PT    8-16

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."