Praca Mechanik

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
21 - 29 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma ABWood Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik
Sławno

Obowiązki

  • Utrzymanie, naprawy, remonty i diagnostyka maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi,
  • Wykonywanie zgodnie z harmonogramami przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Udział w pracach modernizacyjnych maszyn, urządzeń oraz ich oprzyrządowania,
  • Przestrzeganie zasad Bhp i Ppoż. oraz utrzymywanie porządku i czystości w pomieszczeniach pracy
  • Wykonywanie innych prac i poleceń zleconych przez kierownika działu i bezpośrednich przełożonych.

Wymagania

·         wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel,
·         skrupulatność i rzetelność w realizacji zadań,
·         umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
·         gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat,
  • jasno określony system wynagradzania,
  • kompleksowe wdrożenie na w/w stanowisko,
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i udziału w rekrutacjach wewnętrznych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Administratorem danych osobowych jest ABWood Sp. z o.o., Koszalińska 64, (76-100) Sławno. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia rekrutacji. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy osoby, której dane dotyczą lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO.