Zatrudnimy na stałe mechanika znającego się na naprawach samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Przydatna znajomość układw hydraulicznych , pneumatycznych , elektrycznych. Praca przy naprawach sprzętu własnego firmy.

Mechanik
Bytom

Obowiązki
- diagnostyka i wykonanie napraw oraz bieżących przeglądów pojazdów,
-bieżące prace konserwacyjne
-sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych prac,
-organizowanie stanowiska pracy,
-dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania
-posiadanie prawa jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C),
-inne uprawnienia do obsługi maszyn będą dodatkowym atutem,
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-umiejętność pracy zespołowej,
-dobry kontakt ze współpracownikami,
-gotowość do podjęcia pracy,
-dobra organizacja pracy,
-dyspozycyjność,
-duża motywacja i chęć do pracy.
- Wymagane zarejestrowanie w UP lub z możliwością zarejestrowania.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Mechanik

Bytom

Firma Handlowa TRANSBUD-WULKAN