Master Data Team Leader
Katowice

Dla naszego Klienta, SSC międzynarodowej firmy, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

- koordynacja projektów związanych z procesami przetwarzania danych

- zarządzanie zespołem specjalistów

- odpowiedzialność za optymalizację działań

- prowadzenie standaryzacji procesów w regionie EMEA

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymóg konieczny)

- min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- dobra praktyczna znajomość systemu SAP

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz liderskie

- zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

- praca w globalnej firmie o rozpoznawalnej marce

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz struktur firmy

- benefity pozapłacowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Katowice

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.