Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych, poszukuje osób na stanowisko:

MANEWROWY
Dąbrowa Górnicza
Poszukujemy kandydatów z województw śląskiego, małopolskiego i opolskiego

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac manewrowych w obrębie bocznicy kolejowej, pod nadzorem ustawiacza

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stałych harmonogramach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywację w formie systemu kart przedpłaconych
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowaną przez pracodawcę
  • pakiet świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
    • dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)
    • dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
    • dofinansowanie do kart MULTISPORT
  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • inne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i sumienność

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą serwisu GoWork
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 668 263 965

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

MANEWROWY

KOLPREM Spółka z o.o.