Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Manager salonu PLAY

ikona Świdnica
ikona Dodano:24.01.2023
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej Play
 Manager salonu PLAY

Miejscowość: Świdnica, woj. dolnośląskie

Świdnica

Obowiązki

Twój zakres obowiązków
·        Prowadzenie salonu Play
·        Sprzedaż usług największego operatora komórkowego w Polsce
·        Pozyskiwanie nowych klientów
·        Tworzenie oraz utrzymywanie relacji z klientami salonu
·        Nakładanie celów sprzedażowych na współpracowników
·        Motywowanie i rozliczanie współpracowników
·        Opieka nad obecnymi klientami PLAY

Wymagania

Nasze wymagania
·        Doświadczenie w pracy w salonie telekomunikacyjnym
·        Posiadanie firmy lub gotowości jej założenia
·        Umiejętność ukierunkowania pracy na wyznaczony cel
·        Pozytywne nastawienie
Mile widziane
·        doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

To oferujemy
·        Umowa Managerska/Partnerska
·        prowizja sprzedażowa + system premiowy
·        Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play
·        Szkolenia ofertowe i sprzedażowe
·        Wsparcie marketingowe od operatora Play
·        Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży
·        Biznes, który daje zyski i satysfakcję

Aplikacje  proszę kierować na adres: Aplikuj, w tytule: Manager PLAY Świdnica

ikonaŚwidnica
KBTI Poland