Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Manager oddziału szkoły policealnej

ikona Dodano: wczoraj

Manager oddziału szkoły policealnej
Kraków

Obowiązki:

  • nadzór nad frekwencją oraz naborem słuchaczy
  • odpowiedzialność za jakość nauczania i dokumentację placówki (SIO, dzienniki szkolne)
  • kontakty z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki
  • nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego (rekrutacja kadry)

Wymagania:

  • kwalifikacje pedagogiczne
  • kreatywność i otwartość na nowoczesne metody pracy w edukacji
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność zarządzania zespołem
  • uprawnienia do zarządzania placówką oświatową są mile widziane

Oferujemy:

  • długofalową współpracę
  • możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

ikonaKraków
GoWork.pl