Ikona wybranych ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MALARZ / SZPACHLARZ - ATRAKCYJNE WARUNKI!!! PRACA OD ZARAZ!!!

ikona Szczecin
ikona Dodano:24.02.2023
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
Ikona wybranych ofert Dodaj do aplikowania

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

Nasz klient, norweski wiarygodny pracodawca, zatrudni na stanowisko:

MALARZ / SZPACHLARZ - ATRAKCYJNE WARUNKI!!! PRACA OD ZARAZ!!!

Szczecin
G/21

Obowiązki

  • malowanie i/lub  szpachlowanie wewnątrz (ściany, sufity, elewacje, budynki mieszkalne i biurowe)

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w malowaniu i/lub szpachlowaniu
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje

atrakcyjne wynagrodzenie - od 240 Nok/h
możliwy wielomiesięczny kontrakt
możliwe długie dni pracy
pracę w stabilnej dużej firmie
umowę na  warunkach NORWESKICH
pomoc urzędowo-administracyjną.

 Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

www.es-perfekt.pl

ikonaSzczecin
ES-PERFEKT
subscribe Powiadom mnie o podobnej ofercie