W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Kiel przeprowadzamy rekrutację na malarza.

Malarz
Kiel

Obowiązki

  • standardowe prace malarskie jak szpachlowanie, szlifowanie, prace wykończeniowe
  • kładzenie wysokojakościowej tapety, malowanie i pokrywanie powierzchni ścian
  • nauka i wykonywanie projektów ścian i powłok podłogowych z cementu i żywic epoksydowych

Wymagania

  • komunikatywna znaj.języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • cheć nauki i dalszego rozwoju

Oferujemy

  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie 13,30 €/h Brutto
  • praca na pełen etat. /40 h tyg.
  • możliwe nadgodziny do wypłaty
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • zakwaterowanie opłaca pracownik, koszt do uzgodnienia

Aplikacje prosze kierowac na:
+49 36844 309545
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Malarz

Kiel

Quickjobs.de