Firma ZMM MAXPOL założona została w 1985 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko

MAGAZYNIER - WYSOKI SKŁAD

Rzeszów
MAG/1/03/2019

Zakres zadań:

  • Kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów,
  • Obsługa magazynu wysokiego składu,
  • Praca ze skanerem,
  • Inwentaryzacje,
  • Dbałość o mienie firmowe oraz o porządek w miejscu pracy,
  • Inne prace magazynowe.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Chęci do pracy,
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zmienne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i orzeczenia o niepełnosprawności na adres e-mail:  Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMM MAXPOL Sp. z o.o. w celach prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz prowadzenia przyszłych rekrutacji".

Rzeszów

ZMM Maxpol