Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Magazynier - OPTIMA WELD II Sp. z o.o.

Dodano: przedwczoraj

Firma OPTIMA WELD II Sp. z o.o. specjalizująca się w pracach specjalistycznych, jest nowoczesnym podwykonawcą stanowiącym silną konkurencję na rynku pracy.

Jeżeli jesteś osoba komunikatywną, cenisz samodzielność i chcesz razem z nami tworzyć zgrany zespół, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
Magazynier z uprawnieniami UDT ( Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice , Katowice , Chorzów)

Magazynier - OPTIMA WELD II Sp. z o.o.
Sosnowiec
0000652

Obowiązki

  • Dostarczanie komponentów na produkcję.
  • Załadunek, rozładunek tirów.
  • Weryfikacja stanów magazynowych.
  • Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe - zdany egzamin UDT (Urząd Dozoru Technicznego).
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (mile widziane doświadczenie w wysokim składowaniu).

Oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie ,Własna działalność gospodarcza.
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pracowniczych (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo).

Sosnowiec
OPTIMA WELD II Sp. z o.o.