Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDLOWEGO

Dodano: 08.12.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Opis wynagrodzenia: godziny pracy; 7.00-15.00 , 15.00-23.00 , 23.00-7.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.11.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązkow; kompletacja i transport wewnętrzny na magazynie obsługa wózka widłowego, przygotowanie zleceń, załadunek palet. Wymagania; uprawnienia wydane przez UDT na wózki widłowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Pracodawca

Nazwa: LEGION CK Sp. z o.o.

Adres: Warszawska 34/507, 25-312 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv