HR Kadry Sp. z o. o., która figuruje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16067, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się rekrutacją stałą, pracą tymczasową, outsourcingiem oraz kadrami. Potrafimy stworzyć szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz kandydatów.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / operator wózka widłowego
Swarzędz
Nr ref.: OPH /2018

Obowiązki
- kompletacja towaru,
- załadunek i rozładunek,
- rozmieszczanie palet na regałach,
- ściąganie palet,
- dokładanie weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami,
- zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie,
- dbanie o porządek na terenie magazynu,
- inne prace zlecone przez Kierownika magazynu.

Wymagania
- zmysł techniczny,
- uprawnienia na wózki widłowe elektryczne niskiego składowania,
- chęć pracy na III zmiany,
- mobilizacja do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy
- umowę o pracę,
- dobrą stawkę godzinową 15zł netto,
- wysokie premie: święta, weekendy 100% płatne,
- darmowe posiłki w okresie od listopada do marca,
- po 6 mies. prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do szkoleń,
- możliwość przejścia bezpośrednio do firmy naszego Klienta.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

HR Kadry Sp z o.o
ul. Winogrady 38

61-663 Poznań

Biuro czynne od pon. do pt. od 8.00 do 16.00

Tel.: 725-610-014

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR Kadry Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Swarzędz

HR Kadry Sp. z o.o.