Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Magazynier - Operator wózka widłowego

ikona Dodano: 12.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie działań magazynowych zgodnie z dokumentacją oraz wymaganiami bezpośredniego przełożonego, w zakresie przyjęcia towaru, sprawdzenia ilościowego, składowanie na lokalizacjach domyślnych oraz odwzorowanie tego w systemie ERP
  • Składowanie komponentów zgodnie z przepisami BHP, dbałość o poprawny stan ilościowy, jakościowy oraz poprawna identyfikację materiałów
  • Przyjęcie towaru od dostawców, jego kontrolę ilościową, zgodność z dokumentami przewozowymi oraz zarejestrowanie w systemie ERP
  • Dostarczanie komponentów niezbędnych do bieżącej produkcji do obszarów produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Wysyłka towaru do odbiorców polegająca na prawidłowym przygotowaniu towaru do wysyłki oraz niezbędnej dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi skanera
  • Umiejętność kierowania wózkiem widłowym (uprawnienia UDT są wymagane)
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. "wczasy pod gruszą")
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie karty MultiSport lub biletów do kina, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • międzynarodowe projekty
  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina
  • dodatki stażowe i jubileuszowe
  • system premiowy
  • system Kaizen
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe
  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)
  • spotkania integracyjne
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • weryfikacja CV
  • kontakt telefoniczny
  • rozmowa kwalifikacyjna
  • informacja zwrotna / oferta pracy

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Więcej o nas na https://careersmyslowice.scanfil.com/

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Więcej o nas na www.scanfil.com

Klauzula informacyjna więcej
Magazynier - Operator wózka widłowego
ikonaMysłowice