Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazyniera

Magazynier- nie wymagamy doświadczenia
Łódź

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00)
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji Łódź-Bałuty

Zadania:

  • przyjmowanie dostarczanego towaru
  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • inne proste prace magazynowe

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Łódź

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o. Oddział w Szczecinie