Praca Magazynier / Magazynierka kontrakt w Irlandii

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
12 € / godzinę

Jesteśmy firmą rekrutacyjną z Irlandii, w chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy Pracowników Magazynowych - Picker-ów, checker-ów gotowych do pracy w Irlandii na kontrakcie na 3 miesiące od Pażdziernika do Stycznia.

Magazynier / Magazynierka kontrakt w Irlandii
Lublin
Polska2021

Obowiązki

  • Skanowanie produktów
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Rozpakowywanie palet
  • Rozkładanie towaru w magazynie
  • Obsługa urządzeń magazynowych

Wymagania

  • Język Angielski nie wymagany
  • Gotowość do wyjazdu z Polskim z krótkim terminem powiadomienia (pare dni/tydzień) na okres trzech miesięcy
  • Doświadczenie w pracy na magazynie - nie wymagane lecz to duży plus
  • Gotowość do pracy na 12 godzinnych zmianach

Oferujemy

  • €12 na godzinę plus bonus
  • do 68 godzin pracy tygodniowo (pełny etat + dodatkowe godziny)
  • Wypłata co tydzień z jednym tygodniem opóźnienia (tak się płaci w Irlandii)
  • Pomoc w uzyskaniu PPS - Irlandzki numer podatkowy
  • Pomoc we wszelkich sprawach związanych z pobytem w Irlandii
  • Bilet na samolot do Irlandii
  • Tanie zakwaterowanie
  • Transport z lotniska do miejsca zakwaterowania

Program Refer-a-Friend:
Za każdą poleconą osobę która przepracuje minimum 2 tygodnie osoba polecająca otrzyma dodatek €40 tax free

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connect Recruitment w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.