Polcom Group to polska firma specjalizująca się w dostarczaniu i budowie modułowych rozwiązań hotelowych dla największych międzynarodowych operatorów hotelowych, w tym Hilton, Marriott, a także mebli na rynek hotelowy na całym świecie ze względu na swój rozwój, poszukuje osoby na stanowisko

Magazynier (Gdynia, 3300795)
Gdynia
Numer referencyjny: M/jobs.pl

Zadania

  • przyjmowanie dostaw
  • wydawanie narzędzi, materiałów spawalniczych, szlifierskich, itp. na produkcję
  • wsparcie dla działu zakupów (rozsyłanie zapytań ofertowych)
  • przygotowanie załadunków (sprawdzenie zakresu, ilości, stanu)
  • obsługa urządzeń magazynowych
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • inwentaryzacja materiałów oraz narzędzi
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym

Oczekiwania

  • wykształcenie min. Średnie lub zawodowe
  • znajomość narzędzi, elektronarzędzi związanych z obróbką, montażem i spawaniem stali
  • znajomość materiałów dodatkowych (drut, gazy techniczne, art. ścierne, spawalnicze, itp.) związanych z obróbka, montażem i spawaniem stali
  • sumienność, skrupulatność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • praca na pełen etat
  • praca przy atrakcyjnych, zagranicznych projektach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Gdynia

JOBS.PL S.A.