MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 17264. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier-Francja

Gonesse
2017/F/M

Obowiązki

·        obsługa wózka widłowego w magazynie
·        komisjonowanie
·        pakowanie produktu
·        dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazyn

Wymagania

·        doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
·        umiejętność pracy w zespole
·        dyspozycyjność
·        mile widziana znajomość j. francuskiego

Oferujemy

·         pracę na podstawie kontraktu 2-3 miesięcznego z możliwością przedłużenia,
·         wynagrodzenie 1700 euro netto/miesiąc,
·         minimum 152 godziny w miesiącu,
·         bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
·         dodatek paliwowy dla osób z samochodem do dyspozycji.

Zainteresowany? Zadzwoń 535 159 463

Wyślij CV