Praca Magazynier (FAMOT)

Dodano: 21.09.2021

FAMOT Pleszew to największa w Europie Środkowej firma produkująca obrabiarki sterowane numerycznie. Jest jednym z 14 zakładów produkcyjnych koncernu DMG MORI. Obrabiarki FAMOT sprzedawane są do ponad 50 krajów na 6 kontynentach, a ich jakość decyduje o popularności w każdej gałęzi nowoczesnej gospodarki.
Jeżeli szukasz szansy rozwoju zawodowego, nowych wyzwań, stabilniej pracy i wynagrodzenia adekwatnego do swoich umiejętności ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA APLIKACJI Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Magazynier (FAMOT)
Pleszew

Obowiązki

  • przemieszczanie wyrobów wózkiem widłowym wysokiego składowania,
  • odbieranie dostaw i dokumentacji ze stref przyjęć towaru,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • sprawdzanie zgodności ilościowej i merytorycznej dostaw z dokumentacją,
  • wydawanie materiałów na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Wymagania

uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (preferowane uprawnienia potwierdzone przez UDT)

Oferujemy

  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie i międzynarodowym koncernie
  • stabilną pracę w miłej atmosferze, w zespole zorientowanym na współpracę
  • możliwość poznania nowoczesnych   technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane  z wynikami i jakością pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).