Firma KH - Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, przyczep i naczep zatrudni na stanowisko: Magazynier działu logistyki

Magazynier działu logistyki
Kielce

Obowiązki
- nadzór nad powierzonymi autami ciężarowymi od momentu dostawy do czasu wydania do klienta końcowego, sprawdzanie stanu po dostawie i przygotowaniu do wyjazdu,
- pomoc w prowadzeniu dokumentacji fotograficznej oraz elektronicznej z dostaw,
- współpraca z działem produkcji

Wymagania
- prawo jazdy kategorii C,
- znajomość obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
- uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań,
- praca zmianowa

Oferujemy
Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres Aplikuj, o temacie wiadomości: MAGAZYNIER DZIAŁU LOGISTYKI

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kielce

KH-KIPPER Sp. z o.o.