Magazynier- bez uprawnień/darmowy transport
Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • konkurencyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • bezpłatny transport m.in. z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego
  • podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych uprawnień m.in. na wózki widłowe czy suwnice
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • wolne weekendy chyba że jesteś chętny na extra płatne nadgodziny
  • stałą opiekę konsultanta personalnego i przejrzyste zasady współpracy

ZADANIA

  • załadunek, rozładunek i rozlokowywanie towaru
  • dostarczanie materiałów na produkcję i odbiór gotowego wyrobu

OCZEKIWANIA

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Łódź

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.