Eurojob24 sp. Zo.o. zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem pracowników do Niemiec.

Aktualnie do naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Magazynier/ operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Erfurt Niemcy

Magazynier
Erfurt

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień,
  • Kierowanie wózkiem widłowym na magazynie meblowym,

Wymagania:

  • Doświadczenia,
  • Gotowości do wyjazdu do pracy od zaraz,
  • Mile widziane osoby z własnym transportem,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę niemiecką,
  • Wynagrodzenie 10 Euro brutto za rbg,
  • Zakwaterowanie w mieszkaniu płatne 75 Euro miesięcznie,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym,

Cv proszę wysłać na adres: Aplikuj w tytule wpisując: Operator Erfurt

Numer kontaktowy: 669150630

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję