Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną. Obok silnej sieci transportowej w strategicznych miejscach w Holandii i Polsce posiadamy wysokiej jakości magazyny, które wykorzystujemy do świadczenia naszych usług logistycznych.

W związku z rozwojem firmy na terenie Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • przyjęcie i kontrola towaru
  • załadunek i wyładunek towaru, paletowanie towaru
  • kontrolowanie stanów magazynowych i prowadzenie inwentaryzacji okresowej
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • utrzymywanie porządku na terenie oraz wokół magazynu
  • odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania

Wymagamy i doceniamy:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z uprawnieniami do wymiany butli gazowej
  • umiejętność planowania i organizacji
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • znajomość zasad inwentaryzacji
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • mile widziane prawo jazdy kategorii C+E

Oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Prześlij swoją aplikację na adres e-mail:

Dołącz do CV następującego oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Wszystkim dziękujemy za przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.