Praca MAGAZYNIER

Dodano: 07.10.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzeźnicka 8, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie, wydawanie, konserwacja, towaru handlowego. Przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki, identyfikacja towaru w programie magazynowym i obsługa programu magazynowego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia miesięczny. Praca od pn-pt od 7:30 do 15:30

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie wskazane techniczne, staż pracy min. rok, wskazane uprawnienia na wózek widłowy

Pracodawca

Nazwa: Rombor Sp. z o.o.

Adres: Rzeźnicka 8, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Można wydać skierowanie

Informujemy, że administratorem danych jest Rombor Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowa, ul. Rzeźnicka 8 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.