Magazynier
Błonie

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących (ang. FMCG) do rynku HoReCa. Aktualnie do naszego oddziału poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • rozładunki i załadunki towarów;
  • kompletację towarów zgodnie z zamówieniami klientów;
  • transport i składowanie towarów na terenie magazynu;
  • praca w trzech strefach temperaturowych
  • przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości, BHP;
  • udział w okresowych inwentaryzacjach;
  • współpracę z innymi działami obsługi logistycznej Centrum Dystrybucyjnego.

Idealny Kandydat powinien:

  • posiadać uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny;
  • być zaangażowanym w wykonywaną pracę;
  • posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepid). Możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy w okresie przygotowywania do podjęcia pracy;
  • być dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę
  • posiłki regeneracyjne dla pracowników (koszt pracodawcy)
  • dobrą atmosferę pracy;
  • bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne.

Wiki

Jak ktoś lubi pracę w handlu to z całą pewnością będzie zadowolony.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Pracownik

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.