Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Magazynier

Dodano: 11.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

ICB Pharma to polska firma chemiczna, która dzięki swoim technologiom i pracy całego zespołu, skutecznie działa już na przeszło 80 światowych rynkach. Nasza działalność opiera się głównie na produkcji i sprzedaży specjalistycznych preparatów, dedykowanych działom firmy: Health Care, Pest Innovations, Animal Health, Crop Solutions.

Jeśli szukasz miejsca, w którym chciałbyś zacząć swoją karierę zawodową i nadal się rozwijać, to świetnie bo my także szukamy nowej osoby do naszego zespołu.

Magazynier
Jaworzno

Obowiązki

  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych

  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynach i przyległych placach

  • Utrzymanie i dbałość o stan techniczny powierzonych urządzeń

  • Przyjmowanie surowców i produktów do magazynu

  • Dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym

  • Sprawdzenie czy stan fizyczny przyjętego towaru odpowiada wystawionej przez dostawcę specyfikacji , dokumentu wydania

  • Kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami, potwierdzona prawidłowo wystawionymi dokumentami wydania

  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • Uprawnienie na prowadzenie wózka widłowego

  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie trzyzmianowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ICB PHARMA Tomasz Świętosławski, Paweł Świętosławski spóła jawna , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ICB PHARMA Tomasz Świętosławski, Paweł Świętosławski spóła jawna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@icbpharma.com