Praca Magazynier

Dodano: 29.11.2021

Magazynier
Nadarzyn
#579751

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier/Magazynierka, która wesprze nasz Zespół.
Twój zakres obowiązków
    •    Przyjmowanie dostaw - pracujemy głównie z produktami fashion, kosmetykami i suplementami, nie wymagamy noszenia ciężkich przedmiotów, nie będziesz mieć do czynienia z chemią oraz niskimi temperaturami
    •    Kompletacja i pakowanie zamówień, obsługa zwrotów
    •    Praca będzie przyjemna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, które stanowią obecnie ponad połowę naszego zespołu, a 12 % zajmuje stanowiska kierownicze!
    •    Tworzymy przyjazne środowisko pracy:
    ◦    Ponad 91% Pracowników uważa, że w magazynach panuje dobra atmosfera,
    ◦    Ponad 80% nie czuje stresu związanego z pracą
    ◦    Ponad 98% Pracowników deklaruje, że ich codzienne obowiązki są dla nich jasne, i wiedzą, do kogo zgłosić się po pomoc, a management magazynowy jest dla nich wsparciem
Nasze wymagania
    •    Chęć do pracy
    •    Odpowiedzialność, sumienność
    •    Samodzielność
    •    Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
To oferujemy
    •    Nowoczesny magazyn z przyjemną strefą socjalną
    •    Możliwość rozwoju zawodowego (aż 63 % naszego kierownictwa rozpoczynało pracę w Omnipack od stanowiska Magazynier/Magazynierka)
    •    Pracę w trybie zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
    •    Świeże owoce

• Przyjmowanie materiałów eksploatacyjnych - noszona głównie dotyczy produktów modowych, kosmetyków i dodatków do żywności, nie ma potrzeby obcowania z chemikaliami i niskimi temperaturami. • Kompletacja i pakowanie zamówień, przetwarzanie zwrotów.

Zatrudnienie w pełni legalne: umowa, pełen pakiet socjalny, wypłata wynagrodzenia ściśle zgodnie z umową, możliwość otrzymywania zaliczek, odzież robocza na koszt pracodawcy. Zaproszenia do przekroczenia granicy pokwitowania lub wizy wykonujemy bezpłatnie. Rodzaj umowy: umowa zlecenia Nocne zmiany: tak Ilość godzin pracy w miesiącu: od 250 miesięcznie od poniedziałku do soboty do 12 godzin dziennie. Stawka za godzinę, netto zł: 15 zł na godzinę czyste

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

www.hrappka.pl