Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Luźna praca OD ZARAZ bez doświadczenia! TYGODNIÓWKI! 3-5 dni

Dodano: wczoraj
Umowa zlecenie
4000 - 6000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Cześć!

Potrzebujesz zastrzyku gotówki, ponieważ musisz opłacić studia?
Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i zaistnieć na rynku pracy?
My dajemy Ci taką możliwość!

Luźna praca OD ZARAZ bez doświadczenia! TYGODNIÓWKI! 3-5 dni
Gdańsk

Obowiązki

Poszukujemy osób z aspiracjami, które chcą zdobyć doświadczenie!
Oferujemy pracę do wyboru na cały etat lub jako dodatkową na 3 dni, którą spokojnie połączysz ze swoimi dotychczasowymi zajęciami.

Gwarantujemy pracę w młodym i przede wszystkim zgranym zespole, a do tego elastyczne godziny (wieczorno-nocne) i dni pracy - to TY decydujesz, kiedy możesz pracować.

Praca w ścisłym centrum Gdańska lub Sopotu, zmiany po 6/7 godzin oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
* 20zł/1h + 25zł od każdej wejściówki
+ % z baru
szkolenie za które Ci zapłacimy

Nie musisz czekać cały miesiąc na wypłatę, ponieważ u nas otrzymasz ją raz w tygodniu - przelewy otrzymujemy w każdy piątek!

Praca polega na promocji lokalu, zakładaniu opasek oraz informowaniu o promocjach na barze.

 OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB PEŁNOLETNICH!

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE ZAWIERAJĄCE IMIE, WIEK ORAZ NUMER KONTAKTOWY

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."