Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Mimo pandemii nie zwalniamy tempa, poszukujemy nowych mocy na stanowisko:

Logistyk

Bardo
L/IPB/01/2022

Logistyk

Istota stanowiska: osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pomoc w planowaniu wysyłek produkowanych wyrobów do Klientów oraz w zarządzaniu gospodarką magazynową.

Zakres obowiązków:

·        Pomoc w opracowaniu planu wysyłek oraz optymalnym kompletowaniu wysyłek drobnicowych pod kątem kierunku i terminu, dostępnymi na rynku środkami transportu do Klientów
·        Tworzenie zleceń transportowych w systemie elektronicznym i wysyłanie do firm transportowych,
·        kontrola dokumentów związanych z wysyłkami
·        Współpraca i koordynowanie pracy  z Działem Handlowym, Działem Planowania Produkcji i Magazynem.

Wymagania:
·        Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką lub planowaniem produkcji
·        dokładność, komunikatywność oraz otwartość na pracę w zespole
·        determinacja w dążeniu do osiąganych celów i odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy
·        dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
·        znajomość 4Trans mile widziana

Oferujemy:
§ Umowę o pracę w firmie produkcyjnej o wysokiej pozycji na rynku,
§ Szkolenia i rozwój zawodowy,
§ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz rezultatów prowadzonych działań,
§ Swobodę działania i komfort pracy w nowoczesnym otoczeniu,
§ Bogaty pakiet benefitów: min. karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych itp.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj.

Oferta ważna do 20.02.2022

Logistyk
ikonaBardo
Inpol-Papier Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny