Dodano: 16.11.2021

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Lider Magazynu, 1 zmiana

Lider Magazynu
Toruń
LM/TOR/08/21

Zadania
prace magazynowe,koordynowanie zespołu 3 magazynierów,prowadzenie gospodarki magazynowej,wystawiane WZ,przygotowanie palet do wysyłki,przyjmowanie dostaw,dbałość o prawidłowe rozłożenie palet na magazynie,obsługa wózka widłowego,

Wymagania
uprawnienia na wózki widłowe z UDT,doświadczenie na podobnym stanowisku,kompetencje personalne do bycia liderem,komunikatywność,mile widziane doświadczenie w wysokim składzie,

Oferta
umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,wynagrodzenie podstawowe,premie regulaminowe,możliwość rozwoju,praca na jedną zmianę,