Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Laminiarz / Premia powitalna

ikona Dodano: wczoraj

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Laminiarz / Premia powitalna
Lunden

Obowiązki

  • Laminowanie części z tworzyw sztucznych – dachy do kamperow
  • Laminowanie ręczne GRP
  • Proste prace przy montażu końcowym (cięcie, szlifowanie, wiercenie lub malowanie)
  • Kontrola wizualna i jakościowa

Wymagania

  • wymagane doświadczenie zawodowe
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lecz niewymagana
  • sprawność manualna
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy

  • premię powitalną dla każdego nowo zatrudnionego pracownika w wysokości do 300,- €
  • dodatkowe korzyści dzięki karcie zdrowia PlusCard
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dietę
  • 35% dodatku za nadgodziny (naliczany tygodniowo!)
  • stała praca w stabilniej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach na pełen etat
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • mozvliowsc robienia nadgodzin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

www.fidenti-personal.de

ikonaLunden
Fidenti Personal GmbH